Telewizja Krzeszowice

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy na stronie Telewizji Krzeszowice

Tracą słuch, gdy prosi się ich o pomoc..

Codziennie pytamy o oferty pracy w urzędzie pracy w Krzeszowicach. Urzędnicy nie starają się realnie efektywnie pomóc bezrobotnym.

Słyszymy tylko, puste formułki wyuczone na szkoleniach..

Na pytanie kiedy i jak udzielą pomocy osobie bezrobotnej: sprzedawczyni w wieku 43 lat bez zasiłku, odpowiadają "proszę nam zaufać" i nic nie robią dodatkowo robiąc fałszywą nadzieję osobie bezrobotnej.

Gdy bezrobotna, tłumaczy urzędnikom, że musi mieć pracę lub zasiłek dla bezrobotnych, urzędnicy albo głupawie się patrzą milknąc i nic nie mówiąc albo starają się natychmiast zmienić temat albo próbują zastraszać osobę bezrobotną i przedstawiciela lokalnych mediów na wszystkie możliwe sposoby.

Na powtarzane pytanie, co ma zrobić bezrobotny bez pracy i bez zasiłku, tracą słuch.. Po prostu nie słyszą tych pytań,..

Ocena fachowości, a raczej całkowitego braku fachowości, profesjonalizmu, a raczej całkowitego braku profesjonalizmu i całkowitego nieprzygotowania, dobrej woli, a raczej całkowitego braku dobrej woli, człowieczeństwa, a raczej całkowitego braku człowieczeństwa, zwykłej ludzkiej uczciwości, a raczej braku jakichkolwiek ludzkich uczuć i uczciwości,.. jest w każdym, kto miał styczność z tym urzędem, jednoznaczna..

To ludzie bez serca, nieuczciwi, łamiący prawa obywateli, na każdym kroku.
Taki jest obraz urzędów, mających pomagać biednym obywatelom..

AW

 

Urzędnicy z urzędu pracy głosują..

W naszej ankiecie dotyczącej jakości pracy urzędu pracy w Krzeszowicach, głosują urzędnicy z urzędu pracy. Jak głosują ? Głosują na siebie, próbując poprawić wyniki ankiety na swoją rzecz.

Nie znamy nikogo z obywateli Krzeszowic, kto by pochwalił chociaż jednym głosem, urząd za efekty pracy.

To szczyt bezczelności tych ludzi z urzędu pracy, którzy w ankiecie na naszej stronie, głosują chwaląc swoją "pracę".
Z resztą na swojej stronie, urzędu pracy, też głosują na siebie, Bezrobotni w ponad 40 procentach źle oceniają pracę powiatowego urzędu pracy w Krakowie i w Krzeszowicach [wyniki sfałszowane przez urzędników z urzędu pracy]. Gdyby nie było głosów urzędników, tam też prawie 90 procent, by źle oceniało urząd.

Głosują też w ankiecie "Czy telewizja lokalna w Krzeszowicach jest potrzebna". Oczywiście głosują głosami przeciw. Po co mają wychodzic brudy na wierzch. To właśnie ponownie dowodzi, jak TELEWIZJA LOKALNA jest potrzebna w Krzeszowicach i pomocna i jak bardzo pomaga obywatelom, którzy szukają pomocy.

Każdy krzywdzony przez urzędników, może się zwrócić do nas o pomoc.

Osoby potrzebujące pomocy, nie otrzymają pomocy znikąd w urzędach. Urzędnicy z Krzeszowic uchylają się od pomagania biednym i potrzebującym, a nie dość tego, to zażarcie bronią tylko swoich tyłków i na wszelkie sposoby zastraszają każdego, kto tylko prosi o swoje przysługujące mu prawa. Urzędnicy też, nas jako lokalne media, cały czas usiłują zastraszyć i cały czas próbują nas ignorować i utrudniać realizację krytycznych materiałów na ich temat. To kolejny przykłady łamania przepisów przez lokalnych urzędników. Ręce opadają kogo zatrudniają nasze urzędy.

Nie dość, że urzędnicy są nieudolni, nieprofesjonalni, kłamią, wprowadzają w błąd bezrobotnych, to jeszcze głosują w ankiecie sami na siebie..

BA

 

Kino zniszczone przez kapitalizm ?

Obecne w życiu mieszkańców Krzeszowic, przez wiele lat kino, zostało zniszczone, gdy w Polsce zapanował "chory poiski kapitalizm". Chciwe tłuste łapska urzędników w Polsce i chciwe tłuste łapska dzisiejszych korporacji robiących biznesy w Polsce, nie pozwalają na zdrowy rynek.

Prywatne kino nawet obywatelom nie jawi sie w marzeniach. Jedyne rozwiązanie, stworzyć kino publiczne ze zniżkami dla dzieci, dla rodzin, dla emerytów, dla uczniów. Kino zarządzane i opłacane przez miasto. Czy to nie dobry pomysł ?

Urząd miasta utrzymuje, bibliotekę, dom kultury,.. dlaczego nie ma miejsca, w planach urzędników, na kino w Krzeszowicach ?

AW

 

Pomaganie najsłabszym..

Pomaganie najsłabszym, to podstawowy obowiązek urzędników i urzędów.

Dlaczego nie jest realizowany ?

W urzędach w Krzeszowicach, ta pomoc ma postać udawania, totalnej fikcji, zastraszania osób potrzebujących pomocy i.. chronienia własnych tyłków.

Pieniądze przeznaczane na pomoc dla najbiedniejszych, są przejadane przez urzędników i na wszelkie możliwe sposoby wyrzucane w błoto. Pieniądze, które urzędnicy "zaoszczędzą" i nie dadzą potrzebującym, są rozdawane urzędnikom tych urzędów, jako nagrody. To skandal !!

Taki jest obraz urzędów w Krzeszowicach, odpowiedzialnych za pomaganie najbiedniejszym.

BA

 

Chleb, kasza, ryż, makaron, ziemniaki..

W każdym domu, w każdej rodzinie, w każdym godpodarstwie domowym, codziennie zostają resztki jedzenia. Chleb, kasza, ryż, makaron, ziemniaki.. Wyrzucanie, to niepotrzebne marnotrawstwo i powiększanie gór śmieci na wysypiskach. Jest to, też nie zgodne z nauką kościoła.

Namawiamy, by nie wyrzucać jedzenia do kosza na śmieci. Prosimy o pomaganie ptakom nad rzeką. To dobry pomysł na wykorzystanie pozostałego jedzenia. Dbamy w ten sposób o przyrodę: ptaki, mniej odpadów na wysypiskach. To prawdziwa EKOLOGIA, w praktyce.

Chcemy interweniować i zmienić w świadomości mieszkańców sprawę wyrzucania żywności.

Jest już trochę osób, zanoszących systematycznie jedzenie ptakom nad rzekę Krzeszówkę i dokarmiających ptaki. Brawo !!

Spacer nad rzekę koło kościoła i karmienie ptaków, to dobry pomysł..

BA

 

Azbestowy ogromny dach na rynku ???

Jedna z mieszkanek Krzeszowic, podczas naszych zdjęć wczoraj na rynku w Krzeszowicach, zapytała nas, o prawdopodobnie bardzo ważny dla mieszkańców problem. Jeden z dachów budynków wokół rynku w Krzeszowicach, wykonany jest prawdopodobnie z azbestu. To dodatkowo najdłuższy i największy budynek przy rynku. W tym budynku, mieści się też szkoła językowa. Wygląda, że ten dach jest w całości z rakotwórczego azbestu. To przecież ogromne zagrożenie dla zdrowia mieszkańców. Będziemy się starali wyjaśnić tę sprawę.

AW

 

Duszący dym na rynku..

Spacerując wczoraj po rynku w Krzeszowicach, raz po raz brakowało nam oddechu. Na całym rynku panował zapach ciężkiego gryzącego dymu i unosiły się duszące opary spalin. Po krótkim poszukiwaniu, okazało się, że trucicielem jest budynek w którym mieści się między innymi szkoła językowa. To najdłuższy budynek na rynku i jego dwa kominy, emitowały cały czas kłęby biało-żółtego gryzącego duszącego dymu.

A co na to urzędnicy z Krzeszowic ? Tak to ma wyglądać ?

AW

 


Strona 7 z 11

Ankieta

Jak oceniasz prace GOPS Krzeszowice ?
 

Ankieta

Czy się czujesz bezpiecznie w Krzeszowicach..?
 

Ankieta

Co myślisz o policji Krzeszowice..?
 

Ankieta

Czy telewizja lokalna jest potrzebna ?
 

Ankieta

Jak oceniasz pracę urzędu pracy w Krzeszowicach ?
 

Ankieta

Ankieta

Ankieta

Lubisz Krzeszowice ?
 

Ankieta

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Reklama

Reklama

Reklama