Telewizja Krzeszowice

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy na stronie Telewizji Krzeszowice

Jak obniżyć bezrobocie ?

Zmniejsza się bezrobocie ?

Jak obniżyć bezrobocie ?? Jeśli nie można obniżyć poziomu bezrobocia poprzez zatrudnianie osób bezrobotnych, a dokładnie durni urzędnicy nie potrafią tworzyć miejsc pracy, to można obniżyć bezrobocie inaczej..

Jak ?

Opowiemy jaki minister wymyślił sposób, by obniżyć wskaźnik bezrobocia. Pewnie, to nawet nie umiał wymyślić minister.  Tylko sposób ten, wymyśliła jedna z pracujących u ministra, pozbawiona minimum etyki i moralności jakaś "cwaniara". Bo tacy ludzie właśnie pracują w urzędach, w ministerstwach.. Nie potrafiła wymyślić jak stworzyć miejsca pracy, to wymyśliła jak sfałszować wskaźnik bezrobocia i jak go sztucznie obniżyć.

"Cwaniara ze wsi" wymyśliła, a minister wprowadził "cudowny" pomysł na "obniżenie" poziomu bezrobocia. By było ciekawiej, a jak można się spodziewać, ten pomysł jest ściśle tajny. Urzędnicy nie przyznają się, że takie dostali polecenie służbowe i że tak im nakazano odgórnie. Jak znasz kogoś w urzędzie pracy, to możesz zapytać..

Udało nam się dotrzeć do materiałow ilustrujących o takim procederze i ilustrujących jak ten "pomysł" ministra pracy działa.

Pierwszy etap, to masowe wzywanie bezrobotnych, by im wręczyć tak zwane skierowania do pracy.
Skierowania do pracy, to tylko nazwa tego papierka. Urzędnicy urzędu pracy - UP i powiatowego urzędu pracy w Krakowie - PUP, wprost przyznają, że nie są to skierowania do pracy tylko skierowania na rozmowy kwalifikacyjne.

Bezrobotnemu, daje się tych skierowań przykładowo z 5 sztuk i bezrobotny musi chodzić i jeździć po tych firmach, by przybijać na skierowaniach pieczątki, że się zgłosił. Nikogo w urzędzie pracy nie interesuje, że bezrobotny nie ma na bilety i że nie ma na przejazdy i nawet nie ma na chleb. Według urzędnika bezrobotni, to milionerzy lub osoby biedne, którym się tylko pracować nie chce. Podobno pracy jest, ile kto chce i podobnowedług urzędników z urzędu pracy "jest praca dla każdego",.. tylko "trzeba chcieć pracować". Czyli te miliony bezrobotnych, według urzędników z urzędów pracy, to osoby leniwe, "którym się pracować nie chce". Wysyłają więc bezrobotnych na cało-tygodniową pielgrzymkę po firmach, by przybić pieczątki. Wysyłają do firm nawet bez sprawdzania czy rzekoma oferta do pracy jest aktualna, czy oferowana praca jest zgodna z przepisami o wynagrodzeniu itd.. I wysyłają do małego sklepu spożywczego na wsi, setki osób. Ile osób wysłali nie chcą się nawet przyznać. Pracy tam żadnej nie ma dla bezrobotnego, bo i nie chodzi o to by bezrobotni znaleźli tam pracę. Nikt się w urzędzie pracy nie zastanawia dlaczego przez wiele lat sklep spożywczy na wsi, gdzie jest wiele osób bezrobotnych szuka nowych pracowników co kilka tygodni w Krzeszowicach lub w Krakowie. Często są to miejscowości oddalone i kierowanie do pracy w sklepie we wsi oddalonej o 60 kilometrów nie ma żadnego sensu. W tej wsi osób bezrobotnych jest dobre kilkadziesiąt osób i dziwnym trafem tam nikt nie chce pracować ? Setki osób bezrobotnych musi bez celu jechać na miejsce rekrutacji i nikt z pracowników urzędu pracy nie kontroluje tych ofert pracy co do ich zgodności z prawem. Nikt też z pracowników urzędu pracy nie staje po stronie osób bezrobotnych i w ich obronie. Pracownicy urzędu pracy wręcz tłumaczą, że pracodawca "ma prawo wybierać wedłyg swoich upodobań" pracowników. Co to znaczy ? Kogo będzie można zmolestować ? Dlaczego tylko studentki sa przyjmowane do pracy, a osoba która studentką nie jest nie ma żadnych szans na pracę ?

Bezrobotni, którzy nie mają na bilet, tracą status bezrobotnego i przez to tracą ubezpieczenie. Nie masz na bilet ? Urzędnicy odbiorą Ci status bezrobotnego i jeszcze obsmarują Cię w dokumentach. Bezrobotni, którzy nie skompletują wszystkich pieczątek na tych pseudo skierowaniach do pracy, tak samo tracą status bezrobotnego.

Bezrobotny, ma po prostu według urzędników, rzucić wszystkie swoje domowe i rodzinne obowiązki, i jeździć bez końca do miejsc ze skierowań, gdzie i tak żadnej pracy nie ma.

Sprytnie wymyślone ? Prawda ? Nawet Hitler i Stalin i cała reszta zbrodniarzy, by się nie powstydzili takiego pomysłu..

Efekt to ogromna liczba decyzji o pozbawieniu statusu bezrobotnego i przez to obniżenie liczby osób bezrobotnych.. Ile wydano decyzji ? Tajemnica.. !!

Genialne.. Tylko, takie pseudo legalne działanie, łamie podstawowe prawa człowieka..


Można w taki sposób obniżać wskaźnik bezrobocia i ten wskaźnik fałszować i go można obniżyć do zera..

 

Wróżka Anna

Wróżka Anna dołączyła do naszej redakcji. Będzie wspomagać nas swoją energią, miłością, intuicją i wróżbami. Zajmuje się wróżbami kart tarota, wróżeniem wahadełkiem, ezoteryką, przekazywaniem energii, wsparciem duchowym, zdejmowaniem uroków, odczynianiem złego losu..

.. z osób, z firm, z domów,.

Wróżka Anna

Tanio, Anonimowo, Błyskawicznie, Skutecznie, przez email..

Wróżby dla każdego .. !!

 

Pozostawieni bez pomocy..

Instytucje, urzędy mające na celu pomaganie ludziom biednym, pozostawiają ludzi bez żadnej pomocy. Urzędnicy się tłumaczą, że robią co mogą, ale tak naprawdę nie pomagają ludziom biednym. Pozostawiają tych ludzi bez żadnej pomocy.

Biedni ludzie według naszych urzędników nie muszą jeść. Biedni ludzie nie muszą kupować ubrań. Biedni ludzie nie muszą mieć bieżącej wody w domu. Biedni ludzie nie muszą mieć domu światła i energii elektrycznej. Biedni ludzie nie muszą mieć w domu ciepłej wody. Biedni ludzie wcale nie potrzebują mieć dachu nad głową..

Taki jest obraz postawy naszych urzędników.

Jak to możliwe, że podstawowe zadanie opieki nad osobami biednymi, nie jest realizowane.

Będziemy interweniować w tej sprawie..

 

Występ Cyrk Zalewski !!

Występ Cyrku Zalewski !!

W dniu 26.08.2014 w Krzeszowicach przy ulicy Ogrodowej [boisko liceum] wystąpi o godzinie 17.30, Cyrk Zalewski !!


Cyrk Zalewski ufundował 3 bezpłatne zaproszenia (osoba dorosła+dziecko do 10-ciu lat) w konkursie.

Pytanie konkursu: Gdzie odbywa się Festiwal Sztuki Cyrkowej na którym zdobył nagrodę Duo Urunov ?

Trzy pierwsze poprawne odpowiedzi z podanym imieniem i nazwiskiem [osoby pełnoletnie] przesłane na nasz adres email redakcji, zostaną nagrodzone bezpłatnym zaproszeniem, każde o wartości 70 złotych (osoba dorosła+dziecko do 10-ciu lat).

Laureaci mogą przyjść do kasy cyrku, gdzie mogą odebrać swoje zaproszenia po okazaniu się dowodem lub legitymacją (w dniu występu).

Tegoroczny program Cyrku Zalewski 2014:

1. Konie maści Palomino-Kamil Zalewski-Polska
2. Wielbłądy -Kamil Zalewski-Polska
3. Nowa iluzja -Kamil Zalewski-Polska
4. Klaun Versace - Meksyk
5. Wyższa szkoła jazdy na koniach- Duo Urunov – Rosja.
6. Żonglerka na koniu-Laura Urunov -Rosja.
7. Tresura pudli-Laura Urunov-Rosja.
8. Kula Śmierci - motory Diorios -Brazylia
9. Reki - Gimnastyka na drążkach-Białoruś.
10. Laser man - Kamil Zalewski -Polska.
11. Pick pocket -iluzjonista kieszonkowiec- Rafał Walusz - Polska
12."Podniebny rower" - Brazylia
13. Podniebne koło - Marina - Rosja
14. Hula - Hop-Marina i Aneta Zalewska -Polska-Rosja
15. Rafał Walusz i Aneta Zalewska- konferansjerzy – Polska


Kamil Zalewski-wprowadzi w  nowy świat iluzji. Pokaże coś nowego,niesamowitego i niepowtarzalnego.

Tylko w cyrku Zalewski ! Młody utalentowany pochodzący z Meksyku Klaun Versace ,występujący na  międzynarodowych cyrkowych arenach. Będzie rozśmieszał i  zabawiał naszą wspaniałą publiczność.

Duo Urunov - zdobywcy nagrody na najbardziej prestiżowym Festiwalu na świecie - Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Prezentują przepiękny pokaz wyższej szkoły jazdy na koniach,

Laura Urunov - młodość, piękno i precyzja. Najmłodsza artystka turnee przedstawi   niezwykle trudną i bardzo rzadko oglądaną żonglerkę na koniu. Będziemy ją również podziwiać w tresurze swoich ukochanych piesków.

Kula Śmierci -motory Diorios -prosto z Brazylii - kaskaderzy na motorach w kuli śmierci. Będą oni wykonywać ewolucję na motorach wewnątrz wielkiej metalowej kuli .Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Pokaz dla ludzi o mocnych nerwach!

Reki - Gimnastyka na drążkach-niesamowity pokaz akrobatyczny czterech chłopaków z Białorusi.

Laser man -wielki i przepiękny pokaz laserowy Kamila Zalewskiego.

Pick pocket -iluzjonista kieszonkowiec- Rafał Walkusz-po raz pierwszy w Polsce.

"Podniebny rower"-Nietypowy pokaz jazdy na rowerze w podniebnej przestrzeni.

Podniebne koło – wykonaniu przepięknej Mariny z Rosji.

Hula – Hop-  zobaczycie po raz pierwszy na arenie cyrku Zalewski wykonuje go duet żeński - Marina i Aneta Zalewska


Aneta Zalewska - konferansjerka - trafiła do cyrku jako asystentka iluzjonisty Kamila Zalewskiego (syna dyrekcji cyrku). Od dwóch lat są szczęśliwym małżeństwem połączonym przez miłość do cyrku.
Rafał Walusz - wspaniały Iluzjonista i konferansjer. Współpracujący już od wielu lat z cyrkiem Zalewski.

Więcej informacji na Facebooku  http://www.facebook.com/cyrkzalewski

 

Enduro sport dla odważnych

Enduro sport dla odważnych

Entuzjaści sportów motorowych z Krzeszowic przypadkowo nagrali film, ilustrujący co ich spotyka ze strony okolicznych mieszkańców.

Jazda na motocyklach terenowych Enduro polega na między innymi na terenowej "turystyce" omijającej asfaltowe i nawet tak zwane bite żwirowe drogi lub polne drogi. Może się zdarzyć, że w czasie takiej turystyki - jazdy terenowej zgubi się drogę. Naturalne w takim przypadku jest zapytanie napotkanych mieszkańców o drogę, o kierunek dojazdu do głównej drogi.

Jeżeli przy tym spotka się osoby agresywne próbujące bez żadnego powodu "zamordować" osoby na motorach, należy sobie zadać pytanie, gdzie my żyjemy.

Czy entuźjaści sportów motorowych Enduro, kojarzą się ludziom na wsi z przybyszami z kosmosu ?? Jedynie to przychodzi do głowy, gdy ogląda się film z kanału sportów motocyklowych Enduro Krzeszowice.

Skad ta agresja mieszkańca ?

Czy to tylko przypadek, że motocykliści trafili na mieszkańca "żądnego krwi" ?

Groźby dźgnięcia widłami i zabicia motocyklistów, oraz zamierzanie sie widłami na motocyklistów i uderzanie motocyklistów grabiami, nie zostały niczym sprowokowane i uzasadnione.

Widać więc, że sport motocyklowy Enduro i motocyklowa turystyka jest w Krzeszowicach sportem niebezpiecznym przeznaczonym dla osob odważnych i .. twardych prawdziwych mężczyzn.. !!

WW

 

Paragonada...

Paragonada..

Kupując nasze codzienne przysłowiowe "chleb, mleko, masło"... i inne zakupy, jesteśmy konsumentami.

Warto pamiętać o sprawdzeniu czy kasjerka lub sprzedawczyni prawidłowo policzyła ceny i czy wszystko

na paragonie się zgadza. Do tego potrzebny jest konsumentowi paragon. Sprawdziliśmy jak to wygląda w

sklepach w Krzeszowicach.

Najgorsze pod tym względem są niestety te najstarsze. Sklepy zapominają, że paragon jest

konsumentowi potrzebny do sprawdzenia czy wszystko prawidłowo jest naliczone lub do najzwyklejszej

reklamacji gdy na przykład kupi się zapleśniały jogurt.


Częste przypadki że sprzedawczyni zamiast dać paragon to paragon wyrzuca błyskawicznie do kosza pod

kasą, zdażają się w najlepiej znanym sklepie z tradycjami DELIKATESY ZDROJOWE. To jakby zwyczaj w

tym sklepie wielu kasjerek i te Panie kasjerki tak to robią już z przyzwyczajenia mechanicznie.

Jeśli się ktoś upomni o paragon to Panie są zdziwione i wręcz obrażone.
Kupujący ma do wyboru albo szybko łapać paragon albo szukać na ladzie który jest właściwy spośród

innych leżących albo poniżać się prosząc kasjerkę o paragon..


Tylko jedna sprzedawczyni kasjerka w sklepie DELIKATESY ZDROJOWE potrafi fachowo  grzecznie

obsługiwać i wkłada zawsze paragon do siatki.. nawet o to nie proszona i nie pytana. Nigdy paragonów

nie rzuca na ladę i nie wyrzuca pod ladę. Inne kasjerki mogły by się od niej uczyć kultury obsługi i

brać przykład.

Wzorowe sklepy pod tym względem to sklep BIEDRONKA w Krzeszowicach gdzie Panie kasjerki każdemu

klientowi dają paragon do ręki wraz z resztą..

Potrafią tak też wzorowo obsługiwać sklepy małe jak sklep warzywny dawna "Cepelia" lub sklep

warzywny naprzeciw sklepu ŻABKA na ulicy Legionów. Zawsze w tych sklepach sprzedawczynie wkładają

paragon do siatki z zakupami i nie trzeba o to się prosić ani martwić...

 

Zmowa..

Od wielu lat trwa zmowa miejscowych urzędników, polityków, sklepikarzy,.. i miejscowych firm z Krzeszowic.

O co chodzi ??

By w Krzeszowicach nie było tanich dobrych sklepów jak LIDL, CAREFOUR, KAUFLAND, TESCO (...itd) i by konsumenci mieszkańcy Krzeszowic musieli płacić bardzo wysokie zawyżone ceny za zakupy.

Efekt tego działania i tej zmowy to zawyżanie cenw Krzeszowicach i ograbianie lub mówiąć wprost, okradanie konsumentów.

Mieszkańcy Krzeszowic na ofertę towarów i ceny sklepów LIDL, CAREFOUR, KAUFLAND, TESCO..mogą sobie tylko pooglądać w telewizji w reklamach..

Jakie to ma przełożenie na dostępność towarów, wybór towarów, wybór sklepów ?

Przykład to podstawowe produkty. Mleko w sklepie BIEDRONKA to cena około 2 złote za 1 litr. Mleko w sklepie DELIKATESY ZDROJOWE w centrum miasta to prawie 3 złote za litr czyli cena 50 % wyższa. Tak samo ceny chleba i wielu wielu towarów, produktów.  Chleb w sklepie BIEDRONKA to cena około 1,6 złotego a w sklepie DELIKATESY ZDROJOWE podobny chleb to około 3,2 złote czyli tym razem 100 % więcej.

DELIKATESY ZDROJOWE to dobrze zaopatrzony sklep w centrum miasta, jednak tak duża różnica cen jest wynikiem tylko tego że w Krzeszowicach działa zmowa przeciwko konsumentom. Łatwo policzyć że każdy mieszkaniec Krzeszowic traci na tym około kilkaset złotych miesięcznie.

Bogaci się na tym tylko grupa urzędników, polityków .. a mieszkańcy wszyscy tracą...

 


Strona 2 z 11

Ankieta

Jak oceniasz prace GOPS Krzeszowice ?
 

Ankieta

Czy się czujesz bezpiecznie w Krzeszowicach..?
 

Ankieta

Co myślisz o policji Krzeszowice..?
 

Ankieta

Czy telewizja lokalna jest potrzebna ?
 

Ankieta

Jak oceniasz pracę urzędu pracy w Krzeszowicach ?
 

Ankieta

Ankieta

Ankieta

Lubisz Krzeszowice ?
 

Ankieta

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Reklama

Reklama

Reklama