Telewizja Krzeszowice

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy na stronie Telewizji Krzeszowice

Atak OWSIAKA na Krzeszowice !!!

Zbliża się atak OWSIAKA na Krzeszowice !!! Już nastąpi to 13.01.2013 !! Czy organizowanie imprezy musi być łamaniem praw mieszkańców ?

Jak co roku organizatorzy w Krzeszowicach pewnie będą terroryzować Krzeszowice ogromnym hałasem, który nie pozwala na normalne funkcjonowanie okolicznym mieszkańcom. Jak co roku proszą mieszkańcy o pomoc krzeszowicką policję i krzeszowicką straż miejską, ale bez zrozumienia jak dotąd.

Jak co roku na boisku koło szkoły, jest zaledwie garstka widzów w ilości około 20-40 osób. Jednak krzeszowiccy organizatorzy mają prawdodobnie za cel tak mocno dokuczyć okolicznym mieszkańcom, żeby znienawidzili tą wspaniałą i pełną serca imprezę. Czy trzeba dla kilkunastu osób na boisku, włączać cały dzień tak głośno muzykę , żeby, aż okoliczni mieszkańcy musieli "emigrować" na ten dzień ze swoich domów ?? Przypomnimy może, że za każdym razem muzyka jest włączana tak głośno, że mieszkańcy nawet w domach o kilkaset metrów od boiska, nie mogą rozmawiać bowiem nie słyszą się wzajemnie, a szyby w oknach trzęsą się w takt muzyki. To nie śmieszne !!

Zadajemy więc, tym sposobem pytanie organizatorom.

Czy tym razem znowu, zrobią to samo i wygra głupia bezmyślność i chamstwo zamiast kultury i szacunku i idei imprezy  ???

Przecież jeśli muzyka będzie włączana normalnie po cichu, tak żeby osoby na boisku mogły jej słuchać i bawić się, ale okoliczni mieszkańcy nie musieli trząść się sparaliżowani hałasem w swoich domach przeklinając OWSIAKA, organizatorów z Krzeszowic i całą imprezę i ideę pomagania, to impreza nie będzie większym "obciachem" niż jest obecnie ????

Poniżej materiał promocyjno reklamowy WOŚ z roku 2012. Też bardzo głośny. Czy OWSIAK i jego ludzie niedosłyszą ??

AW 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

My, Wy, Oni..

My, Wy, Oni..

Rozmawiając z mieszkańcami Krzeszowic, o naszej inicjatywie tworzenia społecznej telewizji, spotykamy z powszechnym zainteresowaniem, aprobatą i entuzjazmem.

Wiele jednak osób, gdy dowiaduje się, że zamierzamy się zajmować ważnymi sprawami na terenie gminy, problemami i sprawami trudnymi, reaguje obawami, jakby bali się, że "coś" się wyda.

Zauważamy wtedy, że grupy zawodowo-społeczne powiązane z "władzą" jak służba zdrowia, urzędnicy, policjanci, strażnicy miejscy, nauczyciele, przedsiębiorcy pracujący dla urzędu miasta i inne niektóre zawody jakby miały wiele na sumieniu w stosunku do mieszkańców i obawiają się zadawania pytań o sprawy lokalne a więc sprawy w zainteresowaniu mieszkańców.

Dziwne prawda ?

Odkrywamy podziały na lini mieszkańcy, a grupy zawodowo-społeczne związane z władzą i na lini sama "władza".

Te linie podziałów na w ich mniemaniu lepszych czyli władza i ich sojusznicy, a mieszkańcy czyli My, Wy, Oni..

Tylko czemu zwykli mieszkańcy są zawsze Ci "gorsi" !!??
Czasy feudalizmu i komunizmu dawno minęły i traktowanie mieszkańców jako kogoś gorszego to wyraz arogancji i braku profesjonalizmu !!!!

Apelujemy w ten sposób, szanujćie zwykłych ludzi !! Oni nie są gorsi, a te wszystkie zawody, służby i urzędnicy mają przecież, tym zwykłym ludziom pomagać.

RM

w realizacji..

 

 

Ogromny wzrost opłat za śmieci !!

Ogromny wzrost opłat za śmieci !!

Potwierdziły się przypuszczenia i obawy co do ogromnego wzrostu opłat za wywóz śmieci. Tak jak przypuszczaliśmy, gminy w tym gmina Krzeszowice, chce się wzbogacić, podnosząc wielokrotnie opłaty za wywóz śmieci.

Dotychczas średnio gospodarstwo domowe wieloosobowe, posiadając jeden pojemnik ponosiło koszty około 10-15 złotych miesięcznie. W zależności od potrzeb mogło zamówić wywóz więcej niż jednego pojemnika miesięcznie. Obecnie będzie to opłata od osoby w kwocie 8-13 złotych. To wielokrotnie więcej miesięcznie niż obecnie.

Nic nie wiadomo też, co w przypadku, gdy ktoś z rodziny wyjeżdża, studiuje poza miejscem zamieszkania, jedzie na wczasy itd.

Oczywiste jest, że w tym okresie nie będzie śmieci do wywozu.

Wiele jest pytań bez odpowiedzi. Co w przypadku, gdy kogoś nie będzie stać na ponoszenie tych opłat ? Czy będzie można się domagać zwolnienia z tych opłat i kiedy ?

AW

w realizacji..

 

 

Krzeszowice w wiadomościach TVP1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzeszowice w wiadomościach TVP1

 

Informacje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Władze Krzeszowic nakręciły i emitują poprzez serwis YOUTUBE propagandowy film o Krzeszowicach.

Na dzień 24.11.2012 miał 2365 wejść.

Opublikowany został przez UMKrzesz, 10.07.2012

Posiada opis:

"Emisja reportażu w ramach promocji projektu pn. „Rewitalizacja centrum Krzeszowic z przywróceniem funkcji obsługi turystyki uzdrowiskowej i kulturowej" Realizacja: Agencja Telewizyjna MEDIAPOL Współpraca: Agnieszka Drzewniak z Rodziną, Agata Motyl, Janina Walkowicz, Magdalena Ciałowicz Koordynacja, przygotowanie i zatwierdzanie scenariuszy: Łukasz Wróblewski Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach działania „Rozwój miast" w osi priorytetowej Spójność wewnątrzregionalna objętego Małopolskim Programem Rozwoju Regionalnego na lata 2007-2013."


Zamieszczamy go powyżej.


 

Kim jesteśmy ?

Inicjatorzy Telewizji Krzeszowice, to osoby zainteresowane tworzeniem społecznej
niekomercyjnej lokalnej telewizji, zajmującej się lokalną tematyką, bardzo ważną dla mieszkańcow mieszkających w Krzeszowicach.

Telewizja ogólnopolska, czyli TVP1, TVP2, POLSAT, TVN - to telewizje obojętne na lokalną tematykę. Nie zajmują się lokalnymi problemami i mieszkańcy potrzebują lokalnych mediów, zajmujących się sprawami mieszkańców gminy. Duże stacje telewizyjne zainteresowane są albo tematyką globalną albo tematami z zakresu tylko polityki.

Stacja lokalnej telewizji publicznej TVP INFO - okresowo tylko zajmuje się lokalną tematyką, a jeśli już to koncentruje się na Krakowie. TVP INFO jest ponadto stacją pro rządową realizująćą propagandę lokalnych urzędników i dla mieszkańców, jest tylko źródłem bezwartościowej propagandy. Zwykłe, ale ważne lokalne tematy to dla dużych stacji tematy zbyt małego kalibru. Dla mieszkańców Krzeszowic te tematy są za to ważne i w praktyce o wiele ważniejsze niż tematy "z dalekiego świata".

 

Współpraca

Jesteśmy zainteresowani współpracą w szerokim zakresie inicjatyw lokalnych i zgłaszania tematów do filmów, reportaży i interwencji.

Zapraszamy osoby zainteresowane do zgłaszania tematów.

Firmy, instytucje chcące też poruszać lokalną tematykę lub informować lub inicjować lokalne działania też zapraszamy do przesyłania zgłoszeń i informacji.

Chcemy informować o wszystkim co ważne, lokalne, wartościowe, ciekawe. Chcemy też pozyskiwać sponsorów dla lokalnych inicjatyw i dla lokalnych działań na rzecz gminy i mieszkańców.

Jesteś mieszkańcem i jakiś temat Cię denerwuje, nurtuje, przeszkadza ? Zgłoś to nam !! Zgłoszenia poprzez formularz w zakładkach kontakt lub telefonicznie na numer redakcji.

Firmy i osoby chętne do współpracy i do sponsorowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 


Strona 11 z 11

Ankieta

Jak oceniasz prace GOPS Krzeszowice ?
 

Ankieta

Czy się czujesz bezpiecznie w Krzeszowicach..?
 

Ankieta

Co myślisz o policji Krzeszowice..?
 

Ankieta

Czy telewizja lokalna jest potrzebna ?
 

Ankieta

Jak oceniasz pracę urzędu pracy w Krzeszowicach ?
 

Ankieta

Ankieta

Ankieta

Lubisz Krzeszowice ?
 

Ankieta

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Reklama

Reklama

Reklama