Telewizja Krzeszowice

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

Moja matka..

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

W Krzeszowicach w domach, często za ścianą trwają i to przez wiele lat, przypadki znęcania się matek na dziećmi i nad wnukami.

"Matka nie da mi nawet kromki chleba. Nie da mi nawet miski zupy. Jeśli już, liczy kromki, daje mi stare zepsute masło lub ukrywa masło, ukrywa ser, ukrywa kiełbasę. Kiedy sięgam do lodówki, patrzy mi kontrolująco na ręce i pilnuje mnie. Za każdym razem, gdy myję się, robi awantury, że zużywam wodę. Zabrania mi korzystać z odkurzacza. Zabrania mi korzystać z kuchenki. Zamknęła kabel do kuchenki elektrycznej na kłódkę, by mi uniemożliwić ugotowanie sobie czegokolwiek lub nawet tylko podgrzanie wody na herbatę. Następnie nożem obcięła kabel od kuchenki, by nie było możliwe gotowanie .."

Co na to urzędnicy..?

Nic. Nie widzą w tym nic złego. Stoją po stronie matki "staruszki", która znęca się nad rodziną.. Mówią jej wprost, że "jest chroniona"..

Tak jak w urzędzie pracy, urzędnicy nie mają pojęcia, po co są zatrudniani i dla kogo. Ich praca jest całkowitą fikcją, a ich postawa to zastraszanie i poniżanie i przeganianie bezrobotnych, tak urzędnicy mający pomagać w przypadkach przemocy, też nic nie robią i ich "praca" wygląda tak samo.

To kolejny temat do naszej interwencji. Problem, tkwi w tym, że urzędnicy do tego powołani i urzędy, nie dość, że nie mają pojęcia jak pomóc i nie widzą problemu, to nawet stoją zawsze po stronie przestępcy, a przeciwko ofierze przemocy..

AW

 

Ankieta

Jak oceniasz prace GOPS Krzeszowice ?
 

Ankieta

Czy się czujesz bezpiecznie w Krzeszowicach..?
 

Ankieta

Co myślisz o policji Krzeszowice..?
 

Ankieta

Czy telewizja lokalna jest potrzebna ?
 

Ankieta

Jak oceniasz pracę urzędu pracy w Krzeszowicach ?
 

Ankieta

Ankieta

Ankieta

Lubisz Krzeszowice ?
 

Ankieta

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Reklama

Reklama

Reklama