Telewizja Krzeszowice

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

"Kara śmierci", za szukanie pracy w UP Krzeszowice..

Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 

Za poszukiwanie pracy w Urzędzie Pracy w Krzeszowicach.. karą jest, "kara śmierci"..

Urzędnicy Urzędu Pracy w Krzeszowicach, wykonali swój plan..

Osobie bezrobotnej, proszącej codziennie, przez cały paździermik 2013, o pracę, odebrali teraz status bezrobotnego i łącznie z tym ubezpieczenie. Czyli możliwość korzystania z pomocy lekarzy i bezpłatnej pomocy medycznej za.. uchylanie się od pracy. Jeśli osoba bezrobotna zachoruje, nie ma prawa się leczyć. Czeka ją teraz śmierć..

Jaka działa urząd w Krzeszowicach.. ?

"Siedzi sobie" i nic nie robi. Wieszają na swoich tablicach kilkadziesiąt ofert, w tym praktycznie wszystkie nie do przyjęcia lub po prostu fałszywe i nieistniejące i nieaktualne. Banda darmozjadów. Okradają nas wszystkich. Żyją bogato i dostatnio, z krzywdy i biedy ludzi bezrobotnych. Nic nie robią w wypłacają sobie pensje i nagrody. Gdy pytamy o pensje i nagrody, twierdzą, znowu kłamiąc, że to tajemnica.. Nie jest to tajemnica. To informacja jawna. To informacja publiczna. Tajemnicą objęte są tylko informacje o miejscu zamieszkania, ich wyznaniu, orientacji seksualnej. Tylko takie informacje..

Gdy bezrobotny aktywnie prosi o pracę, urzędnicy dają mu tak zwane "skierowanie do pracy". Skierowanie do pracy ?? Nie, to nie jest, tak naprawdę żadne skierowanie do pracy. To skierowanie na rozmowę kwalifikacyjną. Już w tym momencie, Ci urzędnicy stają się przestępcami, kolejny raz zresztą. Dlaczego przestępcami.. ? Bo skierowanie do pracy jest skierowaniem na rozmowę do firm według naszej oceny, zaprzyjaźnionych. I pracy tam żadnej nie ma. A jeśli jest, to za 7 złotych dziennie po odliczeniu kosztu dojazdu. Skierowania te, mają za cel "wybieganie się" bezrobotnych.

Tak jak właściciel energicznego psiaka, bierze go na spacer i rzuca mu patyk lub piłeczkę, żeby się wybiegał.

Sprawdziliśmy te rzekome oferty, jakie urząd w Krzeszowicach posiada, wszystkie oferty są dawno nieaktualne lub nie do przyjęcia. Są to oferty na przyklad pracy dla studentki na 3 godziny dziennie w Krakowie. Wynagrodzenie z takiej pracy po odliczeniu kosztów dojazdu to ..7 zlotych dziennie dniówka !!!

Kolejna przestępcza sztuczka, tych urzędników, to załatwianie spraw bez świadkow. Sa oczywiście "świadkowie" i to cala zgraja pracowników urzędu pracy, którzy będą świadczyć, wszystko co się da, przeciwko osobie bezrobotnej. Dlaczego osoba bezrobotna ma być sama i bez żadnej osoby zaufanej i nawet bez przedstawiciela LOKALNEJ TELEWIZJI KRZESZOWICE ? Dlaczego w tym samym czasie, urząd pracy do tej rozmowy kieruje 3 świadków z pracowników urzędu ? Co urząd ma do ukrycia ??? Tworzy fałszywe dokumenty i cała rzekoma praca tego urzędu i tych urzędników, to kłamstwo i fikcja..

By osoba bezrobotna, nie miała dowodów na bezprawie w urzędzie pracy, to urzędnicy z Krzeszowic, starają się ją izolować i w każdy możliwy sposób zastraszyć osoby stające w jej obronie.

W taki sposób, urzędnicy z Krzeszowic, osiągnęli "sukces". Osoba bezrobotna, już nie chodzi do Urzędu Pracy w Krzeszowicach i nie prosi o pracę. Nie ma też, juz statusu osoby bezrobotnej i nie posiada ubezpieczenia i nie może przez całe (4 ?) miesiące zachorować i iść do lekarza ani do szpitala.

Nie dość, że osoba bezrobotna, nie ma pieniędzy na życie, nie ma żadnego zasiłku, nie ma żadnej pracy, to jeszcze, gdyby zachorowala na cokolwiek, to czekaja ją gigantyczne rachunki za leczenie, rzędu kilkaset tysięcy złotych.

Już rozumiemy, po co urząd pracy zatrudnia 2 psychologów.. Teraz bezrobotna potrzebuje pomocy psychologa..

Została więc w taki sposób bezrobotna, skazana na śmierć przez urzędników z Krzeszowic z Urzędu Pracy...

AW

 

Ankieta

Jak oceniasz prace GOPS Krzeszowice ?
 

Ankieta

Czy się czujesz bezpiecznie w Krzeszowicach..?
 

Ankieta

Co myślisz o policji Krzeszowice..?
 

Ankieta

Czy telewizja lokalna jest potrzebna ?
 

Ankieta

Jak oceniasz pracę urzędu pracy w Krzeszowicach ?
 

Ankieta

Ankieta

Ankieta

Lubisz Krzeszowice ?
 

Ankieta

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Reklama

Reklama

Reklama