Telewizja Krzeszowice

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu Aktualności Enduro sport dla odważnych

Enduro sport dla odważnych

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Enduro sport dla odważnych

Entuzjaści sportów motorowych z Krzeszowic przypadkowo nagrali film, ilustrujący co ich spotyka ze strony okolicznych mieszkańców.

Jazda na motocyklach terenowych Enduro polega na między innymi na terenowej "turystyce" omijającej asfaltowe i nawet tak zwane bite żwirowe drogi lub polne drogi. Może się zdarzyć, że w czasie takiej turystyki - jazdy terenowej zgubi się drogę. Naturalne w takim przypadku jest zapytanie napotkanych mieszkańców o drogę, o kierunek dojazdu do głównej drogi.

Jeżeli przy tym spotka się osoby agresywne próbujące bez żadnego powodu "zamordować" osoby na motorach, należy sobie zadać pytanie, gdzie my żyjemy.

Czy entuźjaści sportów motorowych Enduro, kojarzą się ludziom na wsi z przybyszami z kosmosu ?? Jedynie to przychodzi do głowy, gdy ogląda się film z kanału sportów motocyklowych Enduro Krzeszowice.

Skad ta agresja mieszkańca ?

Czy to tylko przypadek, że motocykliści trafili na mieszkańca "żądnego krwi" ?

Groźby dźgnięcia widłami i zabicia motocyklistów, oraz zamierzanie sie widłami na motocyklistów i uderzanie motocyklistów grabiami, nie zostały niczym sprowokowane i uzasadnione.

Widać więc, że sport motocyklowy Enduro i motocyklowa turystyka jest w Krzeszowicach sportem niebezpiecznym przeznaczonym dla osob odważnych i .. twardych prawdziwych mężczyzn.. !!

WW

 

Ankieta

Jak oceniasz prace GOPS Krzeszowice ?
 

Ankieta

Czy się czujesz bezpiecznie w Krzeszowicach..?
 

Ankieta

Co myślisz o policji Krzeszowice..?
 

Ankieta

Czy telewizja lokalna jest potrzebna ?
 

Ankieta

Jak oceniasz pracę urzędu pracy w Krzeszowicach ?
 

Ankieta

Ankieta

Ankieta

Lubisz Krzeszowice ?
 

Ankieta

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Reklama

Reklama

Reklama