Telewizja Krzeszowice

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu Aktualności Maile do nas..

Maile do nas..

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

"Może pobożne ale oby się Wam udało z tym 1000/1000. Widząc jednak jak raczej się likwiduje nie stwarza stanowiska pracy, jak w urzędzie jest wielkie "0" to może być daremny trud. Tutaj potrzebny jest dobry gospodarz, rekłama Krzeszowic pod katem ściągania inwestorów, inwestycje dające naszym ludziom pracę a nie z innych gmin i przede wszystkim świadomość problemu i uczciwość i solidny wysiłek miłościwie nam panujących.Piszę tylko celem poparcia i okazania, że doceniamy Państwa inicjatywę bo ani UP ani władzom nie przyszło do głowy pomyśleć o bezrobotnych. Panie lubią występy w tv  i chwalić się co robią - a tymczasem tyle unijnych pieniędzy i co ani kursu żeby przejwalifikować bezrobotnego, nic żadnych propozycji - więc na co ida te pieniądze - nie potrafią z nich korzystać."

"Ostre teksty ale na temat. Trzymam kciuki"

"Nareszcie ktos sie bierze za tych zlodzieji. Jak sie idzie do byle urzedu to nic nie sie nie da zalatwic. Panie wystrojone i coraz grubsze jak tam ide. Setki papierkow trzeba im zanosic a nic sie i tak nie zalatwi. Przegnac to towarzycho."

"Burmistrz sie boi wyborow. Nikt na niego juz nie zaglosuje. Bedzie zmiana stolkow i wywala burmistrza i jego kochanke."

 

 

Ankieta

Jak oceniasz prace GOPS Krzeszowice ?
 

Ankieta

Czy się czujesz bezpiecznie w Krzeszowicach..?
 

Ankieta

Co myślisz o policji Krzeszowice..?
 

Ankieta

Czy telewizja lokalna jest potrzebna ?
 

Ankieta

Jak oceniasz pracę urzędu pracy w Krzeszowicach ?
 

Ankieta

Ankieta

Ankieta

Lubisz Krzeszowice ?
 

Ankieta

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Reklama

Reklama

Reklama