Telewizja Krzeszowice

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Menu

Kurczak z wybielaczem do tkanin .. ?

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Sklepy sprzedające mięsa w Krzeszowicach zaskakują mocnym zapachem chloru. Nasze gospodynie domowe dobrze wiedzą o które sklepy chodzi. W sklepach tych jak podejrzewamy nie tylko jak się wydaje podłoga jest zmywana środkami zawierającymi chlor ale też mięso jest moczone w środkach chemicznych zawierających prawdopodobnie chlor. Co to za środki możemy się domyślać: wybielacze do tkanin albo płyny do toalet.To od wielu lat tajemnica tych sklepów specjalizujących się w odświeżaniu mięsa.

Trudno zrozumieć taki sposób postępowania. Kupowane mięso ma widoczny zmieniony kolor i konsystencję. Nie ma zapachu mięsa nieświeżego, ale często po prostu rozpada się w rękach, jest zbielałe, ma zapach chloru, ma widoczny inny stan niż mięso świeże.

Każda gospodyni domowa byłaby zdziwiona gdyby zapytać czy dodaje wybielacza lub płynu z chloru do zupy. Czy mama dodałaby dla swoich dzieci często malutkich, płynu do WC ??  Czy dodała by dla swoich dzieci do zupy wybielacza (wybielacza do tkanin) ?

Jednak jest taki właśnie efekt. Ugotowanie obiadu dla dziecka i dla rodziny dodając wybielacza lub chloru nie mieści się nikomu w głowie.

Czy bycie koleżanką sprzedawczyni ze sklepu z takim odświeżanym mięsem (bo w Krzeszowicach wszyscy dbają o dobre relacje koleżeńskie), tłumaczy tę sytuację ?

Czy naprawdę takie mięso moczone w chlorze lub w wybielaczu do tkanin, powinno być normą ?

Co o tym myślicie ?

AW

 

Ankieta

Jak oceniasz prace GOPS Krzeszowice ?
 

Ankieta

Czy się czujesz bezpiecznie w Krzeszowicach..?
 

Ankieta

Co myślisz o policji Krzeszowice..?
 

Ankieta

Czy telewizja lokalna jest potrzebna ?
 

Ankieta

Jak oceniasz pracę urzędu pracy w Krzeszowicach ?
 

Ankieta

Ankieta

Ankieta

Lubisz Krzeszowice ?
 

Ankieta

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Reklama

Reklama

Reklama